Zatoka Labiryntów

Picture or Video 085wioska4

Zatoka Labiryntów w Gospodarstwie Agroturystycznym Danowskie 18

Wypoczynek Aktywny w Gospodarstwie Agroturystycznym obejmuje zajęcia edukacyjne i sportowe, oparte na ludowej tradycji mieszkańców puszczańskiej wsi. Propagujemy ideę turystyki aktywnej i zrównoważonej, a poprzez edukację i zabawę przekazujemy to, co w naszej kulturze jest najważniejsze.

Dysponujemy zapleczem sanitarnym. W razie deszczu czas zorganizowany pod dachem. Oferta adresowana jest do grup zorganizowanych powyżej 20 osób.

Oferta nasza jest elastyczna i można ją dopasować do indywidualnych potrzeb po uprzednim uzgodnieniu z koordynatorem ( jest możliwość organizacji biwaku tylko z samym noclegiem bezczasu zorganizowanego z wyżywieniem we własnym zakresie ) : Lidia Słowikowska-Statkiewicz tel. 0603-961-990 lub 603-644-554, e-mail: lsts2@wp.pl

Oferta na sezon wiosna – jesień dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich 

Pobyt 1 dniowy z noclegiem w schronisku 140 zł od osoby (max 35 osób- w tym 1 nocleg, wyżywienie 1 dniowe, 1 dzień program).

Pobyt 2 dniowy z 1 noclegiem w schronisku  190 zł od osoby (max 35 osób- w tym 1 nocleg, wyżywienie: 1 dzień: II śniadanie, obiad, kolacja- ognisko; 2 dzień: śniadanie, II śniadanie, obiad  , 2 dni program).

Pobyt 1 dniowy 50 zł (w tym ognisko i pieczenie kiełbasek, 1 dzień program, bez noclegu).

Pobyt 1 dniowy 65 zł (w tym II śniadanie, obiad,1 dzień program, bez noclegu).

Pobyt 2 dniowy z noclegiem w schronisku  270 zł od osoby(max 35 osób – w tym 2 noclegi, 2 dni wyżywienia całodobowego, 2 dni program).

Nocując w schronisku należy mieć śpiwór ( ze względu, że noce w maju i czerwcu bywają zimne uczestnicy wycieczki mają śpiwory a jak jest zimno my dajemy dodatkowo kołdry), na łyżkach zawsze jest czyste prześcieradło i poduszka.

PROGRAM Czas trwania programu dnia ok. 4 godz.

– Gra w disc-golfa. Zasady gry są zbliżone do zasad „zwykłego” golfa, jednak zamiast piłeczki golfowej gracze posługują się dyskami, zwanymi popularnie „frisbee”, a celem nie są golfowe dołki , a metalowe kosze z łańcuchami. Zapraszamy do zagrania w disc-golfa w Zatoce Labiryntów. Możliwość gry dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

Gry i zabawy na terenach podmokłych kompleks labiryntów nad jeziorem Blizienko

Wizyta w starej chacie z początku XX wieku

Wyścigi wiatrów przejście na czas wyznaczonej trasy po wykonaniu 10 obrotów wokół wbitego w ziemię palika (czoła uczestników wyścigu w trakcie obrotów muszą dotykać końca palików).

Równoważnia zabawa, dzięki której uczestnicy doskonalą równowagę i koordynację ruchową. Konkurencja polega na utrzymaniu równowagi na palu opierając kij o ziemię, przy jednoczesnych próbach zrzucenia przeciwnika z pala (uderzając kijem w kij).

– Lisi strzał  rzuty lotkami do wyciętego w drewnianej planszy lisa.

Lasso konkurencja polega na schwytaniu lassem przygotowanego przedmiotu
Narty grupy trzyosobowe mają za zadanie dojść jak najszybciej do wyznaczonego celu poruszając się przy wykorzystaniu nart – powalający wyścig

Łuk

– Szczudła
– Warsztaty kulinarne

– Warsztaty stolarskie

– Warsztaty dziewiarskie

– Masa solna

– Robienie koszyków

Worki zawodnicy mają za zadanie jak najszybciej dotrzeć do wyznaczonego celu poruszając się w workach.

Ćwiczenie cierpliwości łapanie ryby!

Budujemy Tipi –budujemy dom

– Tor przeszkód

oraz inne gry i zabawy ( chodzenie po szyszkach, ćwiczenie zwinności, rozpoznawanie, odpowiedzialność za grupę, ćwiczenie sprytu siatkówka z balonikiem, krąg przyjaźni,mecz piłki nożnej, gra w siatkówkę, dyskoteka-dzieci przywożą ulubioną muzykę na USB PEN DRIVE, ognisko, na terenie gospodarstwa plac zabaw itd.,)

ZAPRASZAMY

Lidia Słowikowska- Statkiewicz

Picture or Video 231Danowskie-Agroturystyka-W-Zatoce-Nowinka-1002243[1]DSCN0196Picture or Video 473DSCN0213DSCN0198DSCN0216Picture or Video 373